3 jastekë Krishtlindjesh për divan në pëlhurë me dekor me shirita ari - Christmascarol

 • Kod: CHRISTMASCAROL
lek 10.465,66 lek 14.751,60 -29%
Material Pëlhurë
Koha e dërgimit 7 ditë pune
3 jastekë divani me dizajn katror Krishtlindjesh në dy madhësi në poliestër me dekor me shirita.
Personalizoni shtëpinë tuaj me ngjyrime me ngjyra dhe detaje elegant, veçanërisht në një periudhë festive si Krishtlindjet .
Në këtë mënyrë ju mund të krijoni atmosferën e duhur , të ngrohtë dhe mikpritëse , me një stil stili dhe luksi.
Në dhomën e ndenjes, në dhomën e ndenjes ose në dhomën e gjumit, jastëkët dekorativë do të gjallërojnë mobiljet tuaja me pëlhura me dekorime të rafinuara dhe elegante dhe do të bëhen një aksesor themelor për një pamje gjithmonë të ndryshme dhe gjithmonë të re.

Karakteristikat teknike:
 • Bërë nga poliestër
 • Me mbushje
 • Dekorimi i linjave prej ari
 • Masat e jastëkut të vogël: w. 45 x d 45 cm - 400 gr
 • Masa të mëdha jastëku: l. 60 x f. 60 cm - 800 gr
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në