Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 kuti dizajni të rrumbullakët në lëkurë të vogël, të mesme, të madhe Valerio pony

Kod: VALERIO
lek 44.055,45 lek 68.275,97 -35%
- +
Material
kalë i vogël
Masat
Ø 31/26/20 x H.18 / 14/10 cm
Ngjyrë
acidwash
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
Seti i 3 kutive të rrumbullakëta në lëkurë të vogël, të mesme dhe të madhe Valerio pony
Për të gjithë ata që kanë vështirësi të mbajnë rendin në shtëpi ose në zyrë nga sot do të jetë e mundur të zgjidhet ky problem i bezdisshëm me stilin dhe klasën! Seti i kutive është i dizajnuar për ata që duan ambiente minimale dhe thelbësore dhe mund të jenë një zgjidhje e shkëlqyeshme për të dhënë një prekje ngjyre me elegancë të rafinuar. Projektuar për tu futur në çdo dhomë në shtëpinë ose zyrën tuaj, ato përshtaten në ndarje, rafte librash, dollapë dhe sirtarë të llojeve të ndryshme. Të përshtatshme për mbajtjen e objekteve dhe aksesorëve të madhësive të ndryshme, ato kanë një gjurmë të vogël duke zënë edhe hapësira të vogla.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi