Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 kuti dizajni të rrumbullakëta në lëkurën e artë të vogël të mesme të madhe Kolli

Kod: KOLLI
lek 44.945,64 lek 60.661,59 -26%
- +
Material
lëkurë
Masat
L.20 / 26/31 x H.10 / 14/18 x P.20 / 26/31 cm
Ngjyrë
i Artë
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
3 kuti dizajni të rrumbullakëta në lëkurën e artë të vogël të mesme të madhe Kolli
Kutitë e Kolli janë krijuar për të gjithë ata që kanë vështirësi të mbajnë rendin në shtëpi ose në zyrë. Ato janë të dizajnuara për ata që duan ambiente minimale dhe thelbësore dhe janë një zgjidhje e shkëlqyeshme për të porositur, por në të njëjtën kohë pajisen me stil dhe elegancë. Projektuar për tu futur në çdo dhomë në shtëpinë ose zyrën tuaj, ato përshtaten në ndarje, rafte librash, dollapë dhe sirtarë të llojeve të ndryshme. Të përshtatshme për të përfshirë objekte dhe pajisje të madhësive të ndryshme, ato kanë një gjurmë të vogël që zënë hapësira të vogla.
Masat e parashikuara:
të vogla L20xP20xH10 cm;
mesatare L26xP26xH14 cm;
L31xP31xH18 cm.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte të shikuara së fundmi