Made in Italy

3 Llambadar dritash në tunxh antik dhe xham të ri klasik - Tabià nga Il Fanale

 • Made in Italy
 • Kod: TABIA
lek 67.395,79
Material bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit 2 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës 3xMAX 77W E27
Gjatësia (cm) 113
Thellësia (cm) 30
Lartësia (cm) min 90, maksimum 120

3 drita llambadar bronzi dhe xhami, prodhim itali.

Ky llambadar i brendshëm është bërë me një kornizë prej bronzi të vjetëruar dhe abazhurë qelqi , duke rishikuar materialet e veçanta të asaj që është tradita italiane në një çelës modern.
Dizajni karakterizohet nga kërkimi i kujdesshëm për një stil të thjeshtë dhe minimalist dhe përfaqëson formën më të lartë të shprehjes së stilit të ri klasik.

Karakteristikat teknike:
 • Sulmi: 3xMAX 77W E27
 • Tensioni 240V
 • Klasa e Energjisë A ++ / E
 • Mbrojtja IP20
 • Pesha 8 kg
NB: llambat nuk janë të përfshira.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në