Made in Italy

3 Llambadar dritash në tunxh dhe hije koni në xham - Vend nga Il Fanale

 • Made in Italy
 • Kod: COUNTRY1
lek 133.462,08 lek 173.530,61 -23%
Material bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit 2 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës 3x Maks 77W E27
Gjatësia (cm) 140
Thellësia (cm) 34
Lartësia (cm) min 100, maksimum 150

Llambadar i cilësisë së mirë me 3 drita nga bronzi dhe koni i cunguar xhami Murano, prodhuar në Itali.

Isshtë një llambadar me 3 drita në stilin e vendit, i bërë prej bronzi dhe xhami të bardhë Murano, një shprehje e shkëlqyer e prodhuar në Itali.
Veçantia jepet nga abazhuri me një formë konike të shkurtuar gjeometrike me një buzë të djegur në kafe.
Rezultati është një llambadar me cilësi të lartë dhe me vlerë që ofron një stil të cilësisë së mirë dhe ndërkombëtare.

Karakteristikat teknike:
 • Sulmi: 3x Max 77W E27
 • Tensioni 240V
 • Klasa e Energjisë A ++ / E
 • Mbrojtja IP20
 • Pesha 9 kg
NB: llambat nuk janë të përfshira.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në