Made in Italy

3 Llambadar Dritash në Tunxh dhe Qeramikë të Shpuar - Fiordipizzo nga Il Fanale

 • Made in Italy
 • Kod: FIORDIPIZZO2
lek 95.413,65
Material bronzi dhe qeramika
Koha e dërgimit 2 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës 3xMax 46W E27
Gjatësia (cm) 115
Thellësia (cm) 30
Lartësia (cm) min 92,5 maksimum 122,5

Llambadar nga bronzi antik dhe qeramika e bardhe me vrima me 3 drita te prodhuara ne Itali.

Ky llambadar i brendshëm përfaqëson maksimumin e klasicizmit në dizajnin e tij, por me një kthesë moderne.
Isshtë një pajisje antike prej bronzi me cilësi të lartë 100% prodhuar në Itali, e karakterizuar nga detaje të rafinuara të shkathëta.
Puna mjeshtërore përfundohet nga abazhuri qeramik Bassano , i cili i jep llambës një vlerë të shtuar, të bërë me qëndisje të shpuar me ekspertizë.
Prandaj, gjatë fazës së ndriçimit , lulet e dritës krijohen në mure, duke projektuar lule dhe dekorime.
Rezultati është një produkt i përgjithshëm bashkëkohor, i cili mund të përshtatet në kontekste të cilësisë së mirë ose industriale, si dhe në ato më të reja dhe më aktuale.

Karakteristikat teknike:
 • Sulmi: 3xMax 46W E27
 • Tensioni 240V
 • Klasa e Energjisë A ++ / E
 • Mbrojtja IP20
 • Pesha 6 Kg
Shënim: Llambat nuk janë të përfshira.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në