Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

3 lojë me birila të vogla dhe 3 tabaka qeramike elegante për aperitivë ose bufe - Rafiki

Kod: RAFIKI1
lek 14.452,58 lek 22.725,43 -36%
- +
Material
porcelan
Masat
E vogla: 30.5x19 cm E mesme: 35x22 cm e gjatë: 35x11.5 cm Kupa: 11x11 / H 5 cm
Ngjyrë
e bardhë
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Kitchen

Shërbim tryezë për buffets ose meze / appetizers, 6-copë porcelani dizajn të bardhë.

Shërbim i përbërë nga :
 • n.1 Tabaka drejtkëndëshe 30.5x19x2.5 cm
 • n.1 Tabaka drejtkëndëshe cm 35x22x3
 • n.1 Tabaka drejtkëndëshe cm 35x11.5x2
 • n.3 taset katrorë 11x11x5 cm
Shërbimi i porcelanit me cilësi të lartë u krijua për të dekoruar tryezën me bukuri dhe romancë të rafinuar, të përshtatshme për ata që dëshirojnë të krijojnë mise të rafinuar në një vend me një shpirt elegant dhe krijues.
Veçantia e saj jepet nga një finesë estetike e shënuar, e pasuruar nga skajet e rafinuara me zbukurime lehtësuese dhe zemra të shpuara me dorë që forcojnë pjatat duke e bërë tryezën magjepsëse dhe klasike.
Do objekt ka shprehjen e tij të frymëzuar nga një stil barok , i mbushur me romanca dhe kujtime të ëmbla.

Duke kombinuar pastërtinë e shërbimit të bardhë me ngjyrat e modës të tekstileve ose aksesorëve, ju mund të krijoni një vend që do të mahnisë mysafirët dhe do të krijojë një atmosferë sugjeruese.

Përparësitë :
 • Cilësia : lëndët e para të zgjedhura lejojnë të krijojnë produkte prej porcelani me cilësi të lartë.
 • Dizajni : kjo është një linjë eko-miqësore e zbukuruar me dekorime elegante të relievit dhe motive të shpuar me dorë.
 • Origjinaliteti : ajo që i bën këto porcelanet kaq unike është gjuha e pazakontë e formave të saj me konturet sinuente dhe sipërfaqe të shkëlqyera me të bardha të tejdukshme, të dekoruara në mënyrë të shkëlqyeshme.
 • Shkathtësia : nga mëngjesi, deri në orë të lumtura, deri në drekë deri në darkë, produktet janë zgjidhje tërheqëse që i dhurojnë vetes përdorime të shumta dhe kombinime që mund të përshtaten për çdo mjedis, klasik apo bashkëkohor.
Ngjyra :
 • E bardha e tejdukshme
Përbërja :
 • Porcelani 100% i imët
Karakteristikat teknike :
 • Shkrepja e dyfishtë në 1280 ° të përzierjes së çmuar qeramike i jep porcelanit forcën maksimale dhe një shkëlqim të veçantë të lustrit të bardhë të tejdukshëm.
 • Do artikull është zbukuruar me dekorime romantike të relievit dhe modele ekskluzive të shpuar në kufij, të punuar me dorë nga mjeshtrit master.
 • Produktet janë rezistente ndaj gërryerjes, goditjes termike dhe janë të përshtatshme për t’u përdorur në furrë me mikrovalë.
 • Të gjitha sendet janë të garantuara për larje të pafundme të lavastoviljes .
 • Prodhimi përputhet me standardet evropiane ISO 6486-1, duke respektuar shëndetin e njerëzve dhe duke mbrojtur mjedisin.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi