Made in Italy

Rafti i librave i montuar me 3 rafte Ninfa, dizajn modern i bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: NINFA
lek 89.905,01 lek 115.919,64 -22%
Material 1
Masat 40 x 190 x 26 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë
Raft librash me dizajn modern Ninfa me 3 rafte, të bëra në Itali.
Ninfa është një raft librash origjinal, në formën e fjalës "dashuri".
Kjo raft librash i bukur është në dispozicion në tre përfundime:
- llak prej fildishi, tre rafte
- llak me pëllumb-gri, tre rafte
- zbukuruar me dorë me gjethe argjendi në materialin e ngulitur, me tre rafte të gjitha të lakuara në ngjyrën pëllumb-gri.

Mjeshtrit italianë të punuar me dorë me materiale ekologjike jo toksike dhe të qëndrueshme.

Për më shumë informacion dhe citime mos hezitoni të na kontaktoni në info@viadurini.co.uk.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në