3 Tabela kafeje prej bronzi të rrumbullakët me këmbë hekuri, Dizajn modern - Aleatët

  • Kod: ALLEATI
lek 58.106,58
Material Bronz dhe hekur
Masat 54X60X60 cm 45X46X46 cm 38X36X36 cm
Ngjyrë E zezë dhe bronzi
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Trio tavolinash të rrumbullakëta kafeje prej bronzi dhe hekuri me një dizajn modern.

Tabelat janë bërë nga një strukturë hekuri dhe një plan bronzi .
Dizajni i tyre i pastër dhe minimal gjen hapësirë në modernitetin e sotëm, me një kornizë thelbësore dhe në të njëjtën kohë të veçantë për shkak të këmbëve me tre këmbë të bashkuar.

Informacion teknik:
Ngjyra : Struktura natyrale dhe e zezë
Dimensionet: 1) Lartësia 54 x Gjatësia 60 x Gjerësia 60 cm; 2) Lartësia 45 x Gjatësia 46 x Gjerësia 46 cm; 3) Lartësia 38 x Gjatësia 36 x Gjerësia 36 cm
Materiali: Struktura e hekurit dhe mbulesa prej bronzi
Modeli: i lëvizshëm; me këmbë të vetme dhe të vazhdueshme të trekëmbëshit
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në