3 tavolina kafeje Homemotion me majë të rrumbullakët alumini - Disko

 • Kod: DISCO
lek 43.457,40 lek 60.800,50 -29%
Material Alumini
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 33/41/49
Thellësia (cm) 33/41/49
Lartësia (cm) 30/35/41

3 tavolina kafeje të rrumbullakëta në alumin të përfunduar antik.

Struktura e aluminit , e sipërme me fund të kromuar dhe të vjetëruar.
Këmbët për tu mbledhur.

Matjet:
 • diametri 33 x H 30 cm;
 • diametri 41 x H 35 cm;
 • diametri 49 x H 41 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në