3 tavolina kafeje në MDF me zbukurime të vendosura nga homemotion - Mariam

 • Kod: MARIAM
lek 35.034,39 lek 41.216,92 -15%
Material MDF dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 35.5 / 41.5 / 46
Thellësia (cm) 35.5 / 41.5 / 46
Lartësia (cm) 40/45/51

Përbërja e 3 tryezave të rrumbullakëta të kafesë në MDF me strukturë çeliku.

Pjesa e sipërme MDF me zbukurime të veshura, këmbët prej çeliku të lyer me pluhur epoksi.

Matjet :
 • diametri 35,5 x H 40 cm;
 • diametri 41,5 x H 45 cm;
 • diametri 46.5 x H 51 cm.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në