Made in Italy

3 tavolina të kuqe të grumbulluara Amalia, dizajn modern, të prodhuara në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: AMALIA 1-SHOWROOM
lek 36.108,64 lek 45.135,80 -20%
Material PMMA
Masat L 30/40/50 x L 30/40/50 x P 40 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
3 tavolina të kuqe të grumbulluara Amalia, dizajn modern, të prodhuara në Itali
Komplet praktik i 3 tavolinave të grumbullimit të urës, të bëra prej pleksiglasi 100% PMMA nga polimer i virgjër, me ngjyrë të kuqe, të termoformuar me dorë dhe të vetëmbështetur. Karakteristikat fiziko-teknike të pleksiglasit (i papërshkueshëm nga goditja, jo i deformueshëm, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) e bëjnë këtë artikull një mobilje praktike dhe funksionale, të përshtatshme për çdo mjedis. Shkëlqimi dhe shkëlqimi mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës. Pleksiglasi i virgjër polimer PMMA i përdorur nga është jo toksik, hipoallergjik, pa erë dhe antibakterial. 100% e riciklueshme. Konceptuar, projektuar dhe prodhuar në Itali, me materiale italiane.

Ky produkt është bërë nga një kompani e fokusuar fuqishëm në evoluimin e tendencave të projektimit dhe në prakticitetin e pleksiglasit . Falë përvojës së fituar në vitet e veprimtarisë, idetë e stilistëve kreativë italianë shndërrohen në objekte të gatshme për të pajisur çdo mjedis me personalitet: mobilje, pajisje shtesë, pajisje shtëpiake dhe ndriçim, sende thelbësore në peizazhin bashkëkohor vendas.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në