Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 tavolina të vogla moderne në taupe MDF me shkëlqim të lartë të mesëm të madh të madh Mio-Mio

Kod: MIO-MIO
lek 55.055,91 lek 74.375,52 -26%
- +
Material
MDF me shkëlqim të lakuar
Masat
L.34 / 48/55 x H.25 / 35/45 x P.28 / 30/35 cm
Ngjyrë
taupe me shkëlqim
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
3 tavolina të vogla moderne në taupe MDF me shkëlqim të lartë të mesëm të madh të madh Mio-Mio
Mio-mio është një grup prej 3 tabelash të krijuara për të dhënë një evolucion në treg me linja të reja dhe përfundon pa humbur vëmendjen e funksionalitetit. Ata kanë 3 madhësi të ndryshme:
të vogla L34xP25xH28cm
mesatare L48xP35xH30cm
të mëdha L55xP45xH35cm
Ato mund të përdoren në kombinim ose individualisht.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte të shikuara së fundmi