Made in Italy

3 Tezmat e Bidetit të Dizajnit të Vrimave në bronz të stilit klasik të prodhuar në Itali - Silvana

 • Made in Italy
 • Kod: SILVANA4
lek 113.223,75
Material tunxh
Masat P 13,5 x H 9 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidet i projektimit klasik prej bronzi 3 vrima, modeli Silvana, i bërë në Itali.

Silvana është një mikser i vogël dhe i sofistikuar i bideteve me tre vrima me kullimin, i bërë prej bronzi.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të shkëlqyeshme.
Falë linjave të saj vendimtare dhe të rafinuara dhe modelit të saj klasik të rishikuar, do të jetë perfekte të mobiloni çdo stil banjo.

Availableshtë i disponueshëm në shumë përfundime dhe me dy opsione pullash:
përfundon:
 • krom;
 • bronzi natyral;
 • bronz;
 • nikel;
 • bronzi i lëmuar;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i lëmuar;
 • lëmuar;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakër mat.
Knob:
 • sëpatë e çelësit;
 • pullë levë.
NB: Pajisur me disqe qeramike dhe komplet fiksimi.

Koleksioni Silvana karakterizohet nga forma dhe sipërfaqe gjashtëkëndore, aspektet e të cilave pasqyrojnë dritën në një mënyrë origjinale, duke ndriçuar mjedisin përreth. Stili qartë tërheq frymëzimin nga art deco . Kjo linjë e çezmave të banjës luksoze është krijuar për tu kombinuar me vaska, lavaman, dushe dhe bidete me një dizajn klasik dhe të rafinuar.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në