3 Trungje Dizajnimi në MDF dhe Pëlhurë me Detaje të Efektit të Lëkurës së Zezë - Amazonia

 • Kod: AMAZZONIA2
lek 279.692,49 lek 329.049,99 -15%
Material MDF dhe pëlhurë
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 38.5 / 48.5 / 58.5
Thellësia (cm) 61/70 / 80.5
Lartësia (cm) 17.5 / 23.5 / 29

3 Trungje moderne me strukturë në MDF të mbuluara me pëlhurë.

Përbërje e mrekullueshme e 3 trungjeve të madhësive të ndryshme me strukturë në mdf e mbuluar me pëlhurë (100% poliester) e pasuruar me detaje të përfundimit të artë dhe rripa me efekt lëkure të zezë.
Secila nga këto 3 valixhe praktike karakterizohet nga një stil i cilësisë së mirë dhe një pamje retro që përbëjnë personalitetin dhe karakterin e saj të vërtetë. Të përsosura për organizimin dhe rregullimin e objekteve më të larmishme, këto aksesorë përfaqësojnë një objekt të vërtetë dizajni në gjendje të dekorojnë dhe kompletojnë orenditë e zonës suaj të gjumit me klas dhe elegancë .

Matjet :
 • L 58,5 x D 80,5 x 29 cm;
 • L 48,5 x P 70 x H 23,5 cm;
 • L 38,5 x D 61 x H 17,5 cm.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në