3x4 Ombrellë e jashtme kundër ujit me pol alumini - Zeus nga Talenti

 • Kod: PARZES
lek 345.719,26
Material Pëlhurë, alumini
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Gjatësia (cm) 300
Thellësia (cm) 300
Lartësia (cm) 300

Çadër në natyrë me tendë luksoze prej pëlhure 3x4, që i kundërvihet ujit.

Ombrellë e jashtme ideale për kopshte, tarraca ose ballkone të mëdha të bëra me pëlhurë 3x4 në pëlhurë të bardhë kundër ujit, të përbërë nga poliestër të trajtuar në UP dhe struktura e aluminit. 
Struktura i siguron këtij produkti qëndrueshmëri të pashembullt, duke arritur t'i rezistojë shiut dhe erërave të forta të erës. Funksionaliteti i tij përmirësohet më tej nga sistemi i thjeshtë i tërheqjes së tërheqjes që lejon mbylljen paralele të shtyllës, nga maniak i heqshëm që kontrollon hapjen dhe mbylljen e pëlhurës dhe nga poli rrotullues që ju lejon të rrotulloni lehtë ombrellën 360 °.
Dizajni i tij modern bashkë me dimensionet imponuese e bëjnë atë një zgjidhje perfekte për të pasuruar çdo situatë arredimi me personalitet dhe elegancë duke krijuar zona të mëdha me hije ideale për të kaluar momente relaksuese pranë pishinës ose për të krijuar atmosferën perfekte për dreka apo darka në ditë të nxehta dhe me diell .

Karakteristikat :
 • shtylla alumini 120x76 mm;
 • 7 brinjë alumini 20x35 mm;
 • lartësia e ombrellës: 300 cm;
 • UV80 + leckë kundër ujit;
 • rezistenca maksimale e erës: 39/49 km / orë
NB : baza nuk është përfshirë. Sipas kërkesës, është e mundur që sistemi i ndriçimit të jetë i disponueshëm në versionin e baterisë së rimbushur ose në variantin me sistemin audio për lidhjen e pajisjeve tuaja Bluetooth.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në