Made in Italy

4 Dizajnimi i Karrigeve të Rri kot në pëlhurë me Edging dhe Metrazh Antracit - Scarat

 • Made in Italy
 • Kod: SCARAT8
lek 130.124,20
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metal konik në formë pyke
Materiali i ulëses indeve
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 84.5 (sesioni 49)

Karrige pëlhure me buzë dhe këmbë konike në antracit mat, 4 copë të prodhuara në Itali.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokoke me sedilje të veshur me susta pëlhurë me ujë të neveritshëm me tubacione në dispozicion në ngjyra të ndryshme:

 • gri të lehta me tubacione gri të errët
 • gri e errët me tubacione gri të lehta
 • gri e errët me bordurë bruz
 • elefant me tubacione gri të errët
 • xhinse me tubacione gri të errët

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Këmbët janë bërë prej metali pykë konike 25x25 mat antracit ral 7021.
Dizajni është kështu funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me hije elegante me një kufi të hollë në kontrast.

Pëlhura e papërshkueshme nga uji ju lejon të ruani produktin nga çdo njollë.
Rekomandohet të hiqni papastërtitë menjëherë duke përdorur sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në