Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Gnomes Kukulla të Krishtlindjeve Dekor i Ulur Dizajn 40 cm - Gnomopupo

Kod: GNOMOPUPO1
lek 10.110,27 lek 14.614,84 -31%
- +
Material
Poliestër
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
12
Thellësia (cm)
10
Lartësia (cm)
40
Viadurini Decor
4 kukulla të Krishtlindjeve në formën e gnomave të ulura në dy asortimente prej 40 cm.

Ndriçimet, harqet, yjet, shiritat me ngjyra ... janë zbukurimet tipike të Krishtlindjes , me ngjyrat dhe shkëlqimin e saj që i japin jetë një atmosfere ku magjia dhe mikpritja bëhen fjalët kyçe.
Dekorimet janë të rëndësishme për ta bërë çdo cep të shtëpisë në mënyrë perfekte në temë, dhe ka shumë lloje.

Zgjidhni të krijoni një ambient të ngrohtë dhe mikpritës me kukulla dekorative të Krishtlindjeve që do të vendosen në hyrje, në shkallë, në mobilje ose në çdo vend që dëshironi të karakterizoni.
Sidomos për adhuruesit e modës dhe traditës, një kukull si kjo përbërje e gnomave ulura është e domosdoshme.
Isshtë një ide e bukur dhe origjinale që e bën mjedisin më intim dhe të rehatshëm . Lëreni veten të tërhiqet nga atmosfera e përjetshme e Krishtlindjeve që do të mbështjell shtëpinë tuaj.

Karakteristikat teknike:

  • 4 Gnomë të Ulur
  • Bërë nga poliestër
  • Kapelë e gjatë me zbukurim të dëborës
  • Në dispozicion në 2 asortimente
  • Masat: l. 12 x f. 10 x orë 40 cm

Produkte të shikuara së fundmi