Made in Italy

4 Jashtëqitje Moderne në Jashtë në Teknopolimer Prodhuar në Itali - Scate Design Kate

 • Made in Italy
 • Kod: KATESGAB
lek 51.032,55
Material Teknopolimer
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.

Stol i jashtëm i pirgshëm me strukturë teknopolimer Made in Italy, 4 copë.

Prodhuar në Itali stol i jashtëm i bërë nga teknopolimer me përforcim të fibrave të qelqit përmes përdorimit të teknologjisë së formimit të ajrit . Struktura e tij lejon grumbullimin deri në maksimum prej 9 pjesësh duke siguruar kështu optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës kur është e nevojshme.
Personaliteti i tij karakterizohet nga linja të matura dhe minimale që i japin jetë një artikulli të lehtë, një tipar që lehtëson përdorimin e tij brenda hapësirave më të larmishme të jashtme. Falë dy madhësive dhe gamës së gjerë të ngjyrave të disponueshme, do të provojë të jetë zgjedhja perfekte për të përmbushur çdo nevojë, duke i dhënë jetë atmosferave origjinale dhe mikpritëse.

Madhësitë e disponueshme :
 • L 47.5 x P 46.5 x H 87.5 cm;
 • L 47.5 x P 47.5 x H 97.5 cm.
Ngjyrat e disponueshme :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • jeshile ulliri;
 • dritë blu;
 • gri e lehtë;
 • antracit.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në