Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 jastekë Krishtlindjesh me gnome dhe pemë për dekorimin e divanit - Santa Claus

Kod: BABBONATALECUSCINO
lek 8.308,44 lek 12.012,20 -31%
- +
Material
Poliestër
Ngjyrë
gri dhe e kuqe
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
45
Thellësia (cm)
17
Lartësia (cm)
45
Viadurini Textile
4 jastekë dekorativë Krishtlindjesh në poliestër me gnome dhe dekorime të pemës së Krishtlindjes.
Çdo vit, në këtë periudhë, dekorimi jo vetëm i tryezës, por edhe i dhomës së ndenjes Krishtlindjeve me shije dhe përsosje bëhet një domosdoshmëri. Kjo është një detyrë e rëndësishme: jo vetëm për një çështje estetike dhe modeli, por edhe për sa i përket krijimit të atmosferës duhur : befasia e mysafirëve, evokimi i shpirtit familjar, transmetimi i gëzimit dhe ngrohtësisë janë pikat e forta.
Për këtë është thelbësore t'i kushtohet vëmendje edhe detajeve më vogla , të cilat mund të bëjnë ndryshimin në kërkimin e një elegance autentike dhe të veçantë.

Për këtë Krishtlindje, sillni magjinë e festave në shtëpinë tuaj me jastëkë dekorativë të zbukuruar me gnome dhe pemën e Krishtlindjes , entrambi simboli della favola del Natale.
Dedicato agli amanti del Natale tradizionale ea tutti coloro che vogliono lasciarsi trascinare dall'intramontabile atmosfera natalizia che avvolgerà la casa.

Karakteristikat e teknikes:
  • Në poliestere
  • Decoro gnomo con albero di natale
  • Keq: l. 45 x f. 17 x orë 45 cm
  • 350 gr

Produkte të shikuara së fundmi