Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Karrige Dizajni për Sallën e Ngrënies me Vend të Mbuluar në Pëlhurë - Chitta

Kod: CHITTA
lek 59.660,58 lek 87.580,92 -32%
- +
Material
Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Gjatësia (cm)
45
Thellësia (cm)
47
Lartësia (cm)
95
Viadurini Living

Karrigia e dhomës së ngrënies me sedilje prej kadifeje ose pëlhure dhe këmbë druri, 4 copë.

Brenda dhomës së ngrënies dhe kuzhinës, karriget , së bashku me tryezën, janë padyshim elementet qendrore të mobilimit rreth të cilave rrotullohen mobiljet përreth. Zgjedhja e karrigeve është thelbësore për të kompletuar atmosferën e dhomës në mënyrën më të mirë të mundshme duke ruajtur një dizajn koherent që ruan më së miri proporcionet e dhomës dhe preferohet të zgjidhni një me një vend të rehatshëm dhe të rehatshëm, të mbushur dhe të mbuluar.

Kjo dhomë ngrënieje ose karrige kuzhine është bërë me këmbë druri me ngjyrë lisi dhe sedilje të mbushur dhe mbrapa të veshur me kadife ose pëlhurë , një material që i jep produktit një dizajn të mrekullueshëm elegant dhe të rafinuar. Falë linjave të thjeshta, por me ndikim, përputhet në mënyrë të përkryer me stilet më të larmishme të mobiljeve moderne, duke ndihmuar në përfundimin e dekorit të dhomës me shije dhe klas. Kombinimi i përfundimeve dhe materialeve e bëjnë produktin unik në llojin e tij dhe me ndikim të madh vizual, duke kombinuar bukurinë dhe funksionalitetin.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion :
  • pëlhurë gri me grafikë;
  • kadife e kuqe e purpurt.
Matjet :
  • madhësia e sediljes cm. L 45 x P 43 cm;
  • lartësia e ndenjëses 46.5 cm;
  • lartësia e mbështetëses 52 cm;
  • dimensionet totale: L 45 x P 47 x H 95 cm.
Kërkon montimin, udhëzimet e montimit dhe pajisjen e montimit të përfshirë në paketim.

Produkte të shikuara së fundmi