Made in Italy

4 Karrige elegante moderne të dhomës së ndenjes në pëlhurë me bordurë - Scarat

 • Made in Italy
 • Kod: SCARAT7
lek 89.523,59 lek 105.321,86 -15%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë tub metalik i rrumbullakët me konik
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 84.5 (sesioni 49)

4 karrige moderne dhe elegante të dizajnit në pëlhurë me ngjyra me bordurë dhe bazë antraciti ose metali të bardhë, prodhuar në Itali

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokok me sedilje të veshur me pëlhurë me ujë të papërshkueshëm nga uji me tubacione të disponueshme në ngjyra të ndryshme:

 • gri të lehta me tubacione gri të errët
 • gri e errët me tubacione gri të lehta
 • gri e errët me bordurë bruz
 • elefant me tubacione gri të errët
 • xhinse me tubacione gri të errët

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Këmbët janë bërë nga tubi i rrumbullakët me një diametër prej 18 mm në:

 • antracit mat ral 7021
 • mat e bardhë ral 9010

Dizajni është kështu funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me hije elegante me një kufi të hollë në kontrast.

Pëlhura e papërshkueshme nga uji ju lejon të ruani produktin nga çdo njollë.
Rekomandohet të hiqni papastërtitë menjëherë duke përdorur sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në