Made in Italy

4 Karrige Elegante të Dizajnit Modern në Ekoleter me Ngjyra për Sallonin - Grenger

 • Made in Italy
 • Kod: GRENGER
lek 72.599,38 lek 85.411,03 -15%
Material lëkure artificiale
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 43.5
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 87.5 (sesioni 47)

Karrige luksoze me një dizajn modern dhe elegant e mbuluar me eko-lëkurë me 4 copë prodhim në Itali.

Transformoni kuzhinën ose dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne të grumbulluar të mbuluar plotësisht Lëkurë artificiale anti-dridhje Yara e disponueshme në ngjyra të ndryshme:

 • baltë
 • gri e erret
 • okër
 • qielli
 • gri pëllumb

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Linjat minimale, të buta dhe të pastra i japin jetë një produkti jashtëzakonisht të rafinuar dhe ergonomik .

Dizajni është kaq funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës dhe karakteristik për një luks të thjeshtë.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në