Made in Italy

4 Karrige kuzhine ose dhome ndenjeje ne Ekoleter me Ngjyra dhe Projektim Metal - Hermione

 • Made in Italy
 • Kod: HERMIONE1
lek 82.529,20 lek 107.248,09 -23%
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Materiali bazë tub metalik i rrumbullakët
Materiali i ulëses lëkurë faux
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 89 (sesioni 49)

4 karrige minimale dhe moderne në eko-lëkurë dhe metal tuba të prodhuara në Itali.

Transformoni kuzhinën ose dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokoke me sedilje të veshur me susta Lëkurë artificiale anti-dridhje Yara e disponueshme në ngjyra të ndryshme:

 • baltë
 • gri e erret
 • okër
 • qielli

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Linjat e thjeshta dhe minimale i japin jetë një produkti të pastër me një formë themelore, falë edhe thelbësisë së këmbëve, të bëra prej metali të tubit të rrumbullakët me një diametër 18 mm të disponueshëm në:

 • antracit mat ral 7021
 • mat e bardhë ral 9010

Dizajni është kaq funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me hije të ndritshme.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në