Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 karrige lëkure faux kafe me një dizajn modern Rudy

Kod: RUDY
lek 32.533,03
- +
Masat
L43 P50 H87 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living
4 karrige lëkure faux kafe me një dizajn modern Rudy
Karriget moderne të kuzhinës Rudy vijnë në një grup prej 4 copash. Ato janë plotësisht të mbuluara me lëkurë faux kafe dhe ato janë të aksioneve.
Dimensionet e ulëseve: H.46 L.43 P.37 cm

Përmirësoni bukurinë e shtëpisë tuaj me elementët e mobiljeve të bëra nga Viadurini Collezione Living . Në këtë koleksion mund të gjeni shumë pjesë të ndryshme të mobiljeve, të konceptuara që i përshtaten çdo lloj ambienti: nga ato klasike deri tek ato moderne. Divane, tavolina dhe tavolina kafeje, kolltuqe, dollapë, llampa ... gjithçka që ju nevojitet për të mobiluar dhomat tuaja në një mënyrë unike dhe të personalizuar.

Produkte të shikuara së fundmi