Made in Italy
-15% ne shporten

Karrige e veshur me susta moderne me baze sajë çeliku prodhuar në Itali - Lorenza

 • Made in Italy
 • Kod: LORENZA6
lek 29.204,17 lek 43.856,09 -33%
Masat L 48 x P 55 x H 93 cm H vend 47 cm
Koha e dërgimit Tapiceri lëkure premium 30 ditë pune, tapiceri palme dhe kadifeje 10-20 ditë pune
Materiali i ulëses 100% pëlhurë poliestër palme - 100% poliestër kadife, i papërshkueshëm nga uji - lëkurë
Materiali i strukturës çeliku të kromit

Karrige e veshur me susta për dhomën e ngrënies me bazë slitë në çelik të kromuar dhe sedilje prej lëkure, pëlhure ose kadifeje; i punuar me dorë në Itali.

Gjithnjë e më shumë në shtëpitë e sotme, zona e ndenjes, kuzhina dhe dhoma e ngrënies bashkohen në një hapësirë të vetme dhe të madhe. Për këtë arsye, karriget e ngrënies nuk duhet të kenë më thjesht një karakter funksional, por gjithashtu duhet të kenë një vlerë estetike dhe të përputhen në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive.

Lorenza është prodhuar në Itali me një bazë slitë në çelik kromi , vend i mbushur i mbuluar me pëlhurë, kadife ose lëkurë.
Kombinon hijeshinë dhe funksionalitetin që e bëjnë atë të përsosur për të dekoruar çdo stil të mjedisit.
Në dispozicion në mbulesa të ndryshme të sediljeve:
 • Pëlhurë prej kadifeje grafit V7;
 • pëlhurë kadifeje e zezë V8;
 • litar prej kadifeje litar V13;
 • Veshje prej kadifeje vizon V15;
 • Pëlhurë grafiti PA7 Palma;
 • Litar PA13 prej pëlhure Palma;
 • Mink PA15 pëlhurë Palma;
 • pëlhurë e gatuar me nxehtësi Palma PA57;
 • lëkurë premium P401 e bardhë;
 • litar premium prej lëkure P408;
 • grafit prej lëkure premium P424.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme në prekje dhe i mbajnë ngjyrat të pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Ne rekomandojmë përdorimin vetëm të produkteve neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtrit e aftë; ofron mundësi të bollshme për personalizim në lidhje me llojin e veshjes dhe strukturën. Një mostër e madhe e pëlhurave, lëkurave ose eko-lëkurave për të zgjedhur është në dispozicion. Për të marrë këshilla të personalizuara dhe / ose citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në