Made in Italy

4 Karrige në dhomën e ngrënies në kadife të mbushur me tegela dhe metal antracit - Scarat

 • Made in Italy
 • Kod: SCARAT1
lek 133.162,11
Ngjyrë kadife me ngjyrë, metal antracit
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë metal konik në formë pyke
Materiali i ulëses super kadife
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 84.5 (sesioni 49)

Karrige në kadife me ngjyra dhe jorgan me këmbë konike në antracit mat, 4 copë të prodhuara në Itali.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokoke me sedilje të veshur me susta kadife super i mbushur me tegela në dispozicion në ngjyra të ndryshme:

 • gri e hapur
 • vullkan
 • portokalli marsi
 • deve
 • Naftës

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.

Cilësia origjinale e sediljes i jep sqimë dhe modernitet mjedisit. Këmbët janë bërë prej metali pykë konike 25x25 mat antracit ral 7021.

Dizajni është kaq funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me hije ulliri.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në