4 Karrige në natyrë në Homemotion me thurje dhe çelik të endur - Berecca

  • Kod: BERECCA
lek 142.731,67 lek 199.844,26 -29%
Material Endje prej xunkthi dhe çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 62
Thellësia (cm) 59
Lartësia (cm) 81

Karrige në natyrë moderne e bërë prej xunkthi dhe çeliku, 4 copë.

Struktura në çelik të veshur me pluhur epoksi të zi mat. Vendoseni në endje të thurur me fund të bazuar në nitrocelulozë.
Jastëk i lëvizshëm në pëlhurë Olefin (100% poliester). Këmbët për tu mbledhur.

Shënim : rekomandohet të mos ekspozoni sendin në rrezet e diellit dhe motin e keq.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në