Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 karrige ngrënieje prej lëkure druri dhe Faux me një model modern - Mary

Kod: MARY-SHOWROOM
lek 36.537,09 lek 49.950,72 -27%
- +
Masat
L 47 x P 57 x H 101 cm H 49 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living

4 karrige ngrënieje me dizajn modern të bëra prej druri dhe lëkure faux Mary.

Këto karrige karakterizohen nga linja gjeometrike dhe të forta. Ato janë bërë tërësisht në Itali .
Krijuar me materialet më të mira, në mënyrë që të garantojë funksionalitetin dhe qëndrueshmërinë.
Prodhuar me një strukturë në dru të fortë të fortë ahu me këmbë të pikturuara, sedilje tapiceri dhe mbrapa.

E përkryer për të dekoruar të gjitha dhomat tuaja me klas dhe elegancë.

NB .: Këto karrige kanë një çmim promovues pasi 3 artikuj paraqesin defekte të vogla prodhuese, siç janë fotot.

Jo stack.

Produkte të shikuara së fundmi