Made in Italy

4 Karrige për Outdoor Design në Polikarbonat Made in Italy - Vanity Design Scab

 • Made in Italy
 • Kod: VANITYCHAIR
lek 63.790,69
Material Polikarbonat
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 49
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 88

Karrige e jashtme e pirgshme në dizajn modern polikarbonat Prodhuar në Itali, 4 copë.

Made in Itali karrige në natyrë bërë tërësisht nga polycarbonate riciklueshme. Struktura e tij lejon grumbullimin deri në një maksimum prej 4 pjesësh duke siguruar kështu optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës kur është e nevojshme.
Dizajni i saj i freskët dhe bashkëkohor e bën secilën karrige unike në llojin e saj, ideale për ata që kërkojnë një produkt diskret që nuk kalon pa u vënë re falë përfundimeve të mrekullueshme në dispozicion që rrisin edhe më shumë vlerën e saj estetike, duke lejuar kështu kompletimin e mobiljeve. duke rrethuar në një mënyrë homogjene dhe në të njëjtën kohë duke krijuar një atmosferë të rehatshme dhe mikpritëse.

Madhësia : L 49 x P 55 x H 88 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • transparente;
 • i tymosur transparent;
 • E bardhe.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ai ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i vendeve dhe elementeve të mobilimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë krejtësisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato mund të diferencohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
NB: Ngjyrat e errëta mund të nxjerrin në pah hijezimin tipik të materialit që do të konsiderohet normale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në