Made in Italy

4 karrige të dhomës së ndenjes të veshur me tapiceri në modelin e pëlhurave dhe këmbëve të hirit - Florinda

  • Made in Italy
  • Kod: FLORINDA1
lek 149.598,64
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë pemë hirit
Gjatësia (cm) 53
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 83 (sesioni 49)

Karriget moderne monokoke në pëlhurë me ngjyra dhe prodhuar në Itali këmbë hiri, 4 copë.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokok me sedilje të mbuluar me pëlhurë kristali të lehtë për t’u pastruar dhe e disponueshme në ngjyra të ndryshme:

  • e zezë
  • Londër
  • kafe e butë
  • pyll
  • karavidhe
  • blu natën

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Kaçurrelat në qendër të mbështetëses japin një nuancë elegance dhe klasi . Struktura është bërë me hirit 50x30 në dispozicion në:

  • hiri i natyrës
  • hirit të pjekur

Dizajni është kaq funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me hije ulliri.

Nuk është vetëm një pëlhurë që i kundërvihet ujit : teknologjia e pastër e bën të lehtë heqjen edhe të njollave më kokëforta.
Për të pastruar produktin, rekomandohet të përdorni sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë