Made in Italy
-15% ne shporten

Karrige me model modern me baze sajë çeliku prodhuar në Itali - Tagata

 • Made in Italy
 • Kod: TAGATA6
lek 32.792,40 lek 49.238,43 -33%
Masat L 48 x P 55 x H 93 cm H vend 47 cm
Koha e dërgimit Tapiceri lëkure premium 30 ditë pune, tapiceri palme dhe kadifeje 10-20 ditë pune
Materiali i ulëses 100% pëlhurë poliestër palme - 100% poliestër kadife, i papërshkueshëm nga uji - lëkurë
Materiali i strukturës çeliku të kromit

Karrige e dhomës së ndenjes me cilësi të lartë me bazë slitë në çelik të kromuar dhe sedilje prej lëkure, pëlhure ose kadifeje; i punuar me dorë në Itali.

Gjithnjë e më shumë në shtëpitë e sotme, zona e ndenjes, kuzhina dhe dhoma e ngrënies bashkohen në një hapësirë të vetme dhe të madhe. Për këtë arsye, karriget e ngrënies nuk duhet të kenë më thjesht një karakter funksional, por gjithashtu duhet të kenë një vlerë estetike dhe të përputhen në mënyrë harmonike me pjesën tjetër të orendive.

Tagata është prodhuar në Itali me një bazë slitë në çelik kromi , vend i mbushur i mbuluar me pëlhurë, kadife ose lëkurë.
Në gjendje të japë një pamje moderne dhe të rafinuar në të gjitha dhomat tuaja, duke siguruar komoditet dhe funksionalitet.
Në dispozicion me mbulesa të ndryshme vendesh:
 • pëlhurë vendesh Palma PA7 grafit;
 • pëlhurë sedilje litar Palma PA13;
 • pëlhurë sedilje vizon Palma PA15;
 • sedilje në pëlhurë të trajtuar me nxehtësi Palma PA57;
 • sedilje në pëlhurë prej kadifeje grafit V7;
 • sedilje e zezë prej pëlhure V8 prej kadifeje;
 • vend në pëlhurë kadifeje V13;
 • vend në pëlhurë kadifeje vizon V15;
 • sedilje lëkure premium P401 e bardhë;
 • sedilje lëkure premium litar P408;
 • ulës prej lëkure premium grafit P424.
Të gjitha pëlhurat e përdorura janë të këndshme në prekje dhe i mbajnë ngjyrat të pandryshuara me kalimin e kohës.
Për pastrim mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Ne rekomandojmë përdorimin vetëm të produkteve neutrale.

Duke qenë një artikull i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtrit e aftë; ofron mundësi të bollshme për personalizim në lidhje me llojin e veshjes dhe strukturën. Një mostër e madhe e pëlhurave, lëkurave ose eko-lëkurave për të zgjedhur është në dispozicion. Për të marrë këshilla të personalizuara dhe / ose citate, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni informacion".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në