4 Karrige të jashtme dhe të brendshme në polikarbonat transparent - Spinosa

  • Kod: SPINOSA
lek 51.551,99 lek 64.439,99 -20%
Material polikarbonat
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 41
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) nentedhjete e dy
Lartësia e sediljes (cm) 47

4 karrige të grumbullueshme të brendshme dhe të jashtme në polikarbonat

Set prej 4 karrigesh prej polikarbonat transparent, rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe rrezeve UV dhe të prodhuara në një kallëp të vetëm me injeksion, tërësisht .
Ky artikull, falë përfundimeve të tij të thjeshta dhe elegante , është perfekt për të kompletuar arredimin e çdo dhome ndenjeje, kuzhine dhe dhome ndenjeje dhe ambiente të jashtme, kopshte dhe oborr spanjolësh. Ofron një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme dhe stabilitet të madh falë formës së këmbëve. Materialet e përdorura janë të një cilësie të shkëlqyer për t'i ofruar klientit një produkt jo vetëm të bukur për t'u parë, por edhe praktik dhe funksional.

Dimensionet:
  • gjatësia 41 cm
  • thellësia 58 cm
  • lartësia 92 cm
  • sedilja: 38x37x47 cm
NB: nuk kërkon montim.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë