Made in Italy

4 Karrige të Jashtme me Armë të Mbërthyera të prodhuara në Itali - Koleta e Scab Design

 • Made in Italy
 • Kod: COLETTEPOL
lek 41.463,95
Material Teknopolimer
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 58
Thellësia (cm) 53
Lartësia (cm) 85

Karrige e jashtme e pirgshme në teknopolimer me mbështetëse krahësh Prodhuar në Itali, 4 copë.

Karrige në natyrë prodhuar në Itali me strukturë teknopolimer të formuar me injeksion me teknologji të formimit të ajrit dhe e pasuruar nga pjesa e pasme e zbukuruar me pika dhe dy mbështetëse praktike.
Dizajni kreativ dhe origjinaliteti e bëjnë këtë artikull të një lloji, megjithëse të thjeshtë dhe diskret. Pasuruar nga një gamë e mrekullueshme e ngjyrave në dispozicion, ky produkt është në gjendje të revolucionarizojë atmosferën e kopshtit tuaj ose të çdo zone të jashtme në një mënyrë inovative, duke i dhënë personalitet dhe karakter çdo zone të jashtme të shtëpisë.
Mundësia e grumbullimit të tyre deri në një maksimum prej 7 pjesësh rrit edhe më shumë anën funksionale duke lejuar një optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës kur është e nevojshme.

Madhësia: L 58 x P 53 x H 85 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • antracit;
 • drita blu.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ai ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i vendeve dhe elementeve të mobilimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë krejtësisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato mund të diferencohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në