Made in Italy

4 Karrige të Jashtme të Stekueshme në Alumin të Prodhuar në Itali - Chloé Design Scab

 • Made in Italy
 • Kod: CHLOETREND1
lek 52.128,95
Material Alumini
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 57
Thellësia (cm) 51
Lartësia (cm) 83

Karrige e jashtme e pirgshme në teknopolimer me mbështetëse krahësh Prodhuar në Itali, 4 copë.

Karrige në natyrë me sedilje në teknopolimer të riciklueshëm me përforcim me fibra qelqi dhe këmbë me alumin të mbuluar me teknopolimer. Prodhuar në Itali me materiale me cilësi të lartë, ky artikull siguron qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të shkëlqyeshme me kalimin e kohës, duke i dhënë jetë një kombinimi të vërtetë të funksionalitetit dhe dizajnit. Linjat e saj janë të thjeshta dhe diskrete, perfekte për ata që kërkojnë një karrige të rehatshme dhe mikpritëse që mund të jetë jashtëzakonisht e shkathët në të njëjtën kohë dhe për këtë arsye duke iu përshtatur çdo stili mobiljesh, duke krijuar atmosferë të gjallë dhe origjinale. Mundësia e grumbullimit të tyre deri në një maksimum prej 8 pjesësh rrit edhe më shumë anën funksionale duke lejuar një optimizim të shkëlqyeshëm të hapësirës kur është e nevojshme.

Madhësia : L 57 x P 51 x H 83 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • barbarozë e kuqe;
 • antracit;
 • gri e hapur.
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ajo ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i sediljeve dhe elementeve të arredimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë përsosmërisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato dallohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në