Made in Italy

4 karrige të jashtme të stokueshme teknopolimer të prodhuara në Itali - Lisa e kastravecit

 • Made in Italy
 • Kod: LISASED
lek 85.220,38
Material Teknopolimer
Koha e dërgimit 5 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në magazinë.
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 76

Karrige e jashtme e pirgshme në teknopolimer Prodhuar në Itali, 4 copë.

Karrige e prodhuar në Itali me sedilje dhe mbrapa në teknopolimer dhe strukturë në çelik me tuba me një diametër prej 16 mm të lyer me pluhur poliesteri që ka mundësinë e grumbullimit deri në maksimum prej 10 njësive, duke maksimizuar kështu optimizimin e hapësirës në dispozicion kur është e nevojshme.
Dizajni i tij i thjeshtë dhe thelbësor rishikon një pamje më klasike në një çelës bashkëkohor falë përdorimit të lëndëve të para inovative dhe me cilësi të lartë . Ajo që lind është zgjidhja perfekte si për hapësirat e jashtme siç janë kopshtet apo verandat në natyrë por edhe për zonat e kontraktuara që kanë nevojë për një produkt të aftë për të siguruar një stil origjinal dhe në të njëjtën kohë një vend të rehatshëm dhe mikpritës .

Madhësia : L 51 x P 54 x H 76 cm

Ngjyrat e disponueshme :
 • liri;
 • gri pëllumbi;
 • antracit;
 • mustardë;
 • avio;
 • e zezë
Një shpirt i shkëlqyeshëm produktiv dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë SCAB Design një simbol të Prodhuar në Itali . Objekte të jashtëzakonshme, të cilat marrin formë nga parimet e bukurisë dhe funksionalitetit . Një kërkim i pafund për përsosjen e materies. Cilësia dhe stili për dizajnin e bërë në shtëpi.
Scab Design ka krijuar këto objekte për 60 vjet, të gjitha krejtësisht të prodhimit italian , duke marrë njohje të plotë për cilësinë më të lartë . Ai ndërton objekte estetikisht të shquara dhe thelbësore në përdorimin e tyre të përditshëm.

Certifikimi i vendeve dhe elementeve të mobilimit është një zgjedhje dhe një arsye për krenari për Scab. Catas kryen provat që lejojnë arritjen e provave të rezistencës, qëndrueshmërisë dhe ngarkesës, edhe në përdorimet më intensive.
Prodhimet e Scab Design janë krejtësisht të riciklueshme, sepse përbërësit individualë që i përbëjnë ato mund të diferencohen shpejt. Secili element plastik mban shenjën identifikuese sipas standardit EN 16139.2013, dhe siguron indikacione të lehta për riciklimin. E gjithë prodhimi i Scab është bërë me 100% materiale të riciklueshme .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në