Made in Italy

4 Karriget e dhomave të ndenjes në pëlhurë me ngjyra dhe bazën antracitike Dizajn modern - Patrick

 • Made in Italy
 • Kod: PATRICK1
lek 114.235,03
Ngjyrë pëlhurë me ngjyrë, metal antracit mat
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali bazë karafil konik
Materiali i ulëses indeve
Gjatësia (cm) 47.5
Thellësia (cm) 53
Lartësia (cm) 82,5 (ulja 46,5)

4 karrige monokoke në pëlhurë me ngjyrë dhe strukturë koni antracit të dizajnit modern prodhuar në Itali.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokoke të veshur me bregdet, pëlhurë e thjeshtë për tu pastruar dhe e disponueshme në ngjyra të ndryshme:

 • rozë
 • teja
 • qielli
 • mjegull
 • deve
 • rërë

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Struktura është bërë nga një segment konik i qëndrueshëm 25x25 i disponueshëm në antracit mat ral 7021.

Dizajni është kështu funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me nuanca delikate.

Nuk është vetëm një pëlhurë që i kundërvihet ujit : teknologjia e pastër e bën të lehtë heqjen edhe të njollave më kokëforta.
Për të pastruar produktin, rekomandohet të përdorni sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në