Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Karriget e dhomave të ndenjes në pëlhurë me ngjyra dhe bazën antracitike Dizajn modern - Patrick

Kod: PATRICK1
lek 110.337,95 lek 146.818,25 -25%

madein_italy

- +
Ngjyrë
pëlhurë me ngjyrë, metal antracit mat
Koha e dërgimit
30 ditë pune
Materiali bazë
karafil konik
Materiali i ulëses
pëlhurë
Gjatësia (cm)
47.5
Thellësia (cm)
53
Lartësia (cm)
82.5 (vendi 46.5)
Viadurini Living

4 karrige monokoke në pëlhurë me ngjyrë dhe strukturë koni antracit të dizajnit modern prodhuar në Itali.

Transformoni dhomën tuaj të ngrënies në një hapësirë më të rehatshme dhe elegante me karrigen moderne monokoke të veshur me bregdet, pëlhurë e thjeshtë për tu pastruar dhe e disponueshme në ngjyra të ndryshme:

  • rozë
  • teja
  • qielli
  • mjegull
  • deve
  • rërë

Për rehati maksimale dhe cilësi më të mirë , mbushja e sediljes bëhet me një dendësi të lartë , e barabartë me të paktën 30.
Struktura është bërë nga një segment konik i qëndrueshëm 25x25 i disponueshëm në antracit mat ral 7021.

Dizajni është kështu funksional dhe i përjetshëm, i përshtatshëm për ata që duan të krijojnë një ambient mikpritës me nuanca delikate.

Nuk është vetëm një pëlhurë që i kundërvihet ujit : teknologjia e pastër e bën të lehtë heqjen edhe të njollave më kokëforta.
Për të pastruar produktin, rekomandohet të përdorni sapun neutral dhe të lyeni me një leckë të lagur.
Artikulli është bërë në Itali nga artizanë të aftë. Për këshilla dhe / ose kuotime të personalizuara, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ".

Produkte të shikuara së fundmi