Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Kukulla për në Krishtlindje në formë Engjëlli 40 cm - Angelopupo

Kod: ANGELOPUPO
lek 14.614,84 lek 21.221,55 -31%
- +
Material
Poliestër
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
20
Thellësia (cm)
10
Lartësia (cm)
47
Viadurini Decor
4 kukulla Krishtlindjesh në formën e një engjëlli në këmbë, në poliestër të lartë 47 cm.

Ndriçimet, harqet, yjet, shiritat me ngjyra ... janë zbukurimet tipike të Krishtlindjes , me ngjyrat dhe shkëlqimin e saj që i japin jetë një atmosfere ku magjia dhe mikpritja bëhen fjalët kyçe.
Dekorimet janë të rëndësishme për ta bërë çdo cep të shtëpisë në mënyrë perfekte në temë, dhe ka shumë lloje.

Zgjidhni të krijoni një ambient të ngrohtë dhe mikpritës me kukulla dekorative të Krishtlindjeve që do të vendosen në hyrje, në shkallë, në mobilje ose në çdo vend që dëshironi të karakterizoni.
Sidomos për adhuruesit e modës dhe traditës, një kukull si kjo përbërje e engjëjve në këmbë është e domosdoshme.
Isshtë një ide e bukur dhe origjinale që e bën mjedisin më intim dhe të rehatshëm . Lëreni veten të tërhiqet nga atmosfera e përjetshme e Krishtlindjeve që do të mbështjell shtëpinë tuaj.

Karakteristikat teknike:

  • Engjëlli në këmbë
  • Bërë nga poliestër
  • Kapelë dhe veshje me lesh
  • Në dispozicion në 2 asortimente
  • Masat: l. 20 x f. 10 x orë 47 cm

Produkte të shikuara së fundmi