Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Pllaka Shërbimi të Rrumbullakëta të Krishtlindjeve me Dekore Porcelani - Pungitopo

Kod: PUNGITOPO4
lek 17.017,28 lek 24.725,10 -31%
- +
Material
Dolomit
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
31
Thellësia (cm)
31
Viadurini Kitchen
4 Pjata për servirje të rrumbullakëta të Krishtlindjeve në dolomit me zbukurime për të zgjedhur kokrra të kuqe ose kasapi.
Krishtlindja është një festë magjike në gjendje të përmbytë çdo cep të shtëpisë me dekorimet e saj dhe atmosferën e ngrohtë.

Pjatat e servirjes nuk duhet nënvlerësuar për të krijuar magjinë e duhur të festave: në fakt, detajet janë të rëndësishme për të bërë një ndryshim.

Dekoroj shtëpinë tuaj dhe tryezën tuaj me stilin e natyrshme e Krishtlindjeve porcelani rrumbullakët që shërben pjata me dekorime tipike e Krishtlindjeve zgjedhur nga sprigs e holly kombinuar me të kuqe, simboli par excellence e Krishtlindjeve, ose ashe manaferrat kombinuar me sqimë e materialit, i cili do të ndihmojë për të sjellë një prekje të magjisë dhe për ta bërë misin në vend të thjeshtë dhe elegant.

Karakteristikat teknike:
  • Pllakë e rrumbullakët
  • Në dolomit
  • Me kufi të kuq dhe zbukurim të shenjtë apo me bordurë të gjelbër dhe dekorime të manave të kuq
  • Matjet: Ø 31 cm
  • Rekomandohet larja e duarve

Produkte të shikuara së fundmi