Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Pllaka Shërbimi të Rrumbullakëta të Krishtlindjeve me Dekore Porcelani - Pungitopo

Kod: PUNGITOPO5
lek 15.515,76 lek 22.522,87 -31%
- +
Material
Dolomit
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
28
Thellësia (cm)
11.5
Viadurini Kitchen
8 Lugë pushon në Dolomite me dekorime të Krishtlindjeve për të zgjedhur nga manaferrat e shenjta ose të shenjta.
Krishtlindja është një festë magjike në gjendje të përmbytë çdo cep të shtëpisë me dekorimet e saj dhe atmosferën e ngrohtë.

Jo vetëm në dhomën e ndenjes, por edhe në kuzhinë dhe në tryezë, duke i kushtuar vëmendje për të mos lënë pas dore asnjë detaj për performancën më të mirë të Krishtlindjeve.

Vendosni porcelanin poggiamestoli me dekorime tipike të Krishtlindjeve të zgjedhura nga degëzat e shenjta të bashkuara me të kuqen, simboli parësor i Krishtlindjeve, ose manaferrat e shenjta të kombinuara me përpunimin e materialit, i cili do të ndihmojë për të sjellë një prekje magjie dhe për të bërë misin e thjeshtë dhe elegant en vend.

Karakteristikat teknike:
  • Në dolomit
  • Me kufi të kuq dhe zbukurim të shenjtë apo me bordurë të gjelbër dhe dekorime të manave të kuq
  • Matjet: l. 28 x 11.5 cm
  • Rekomandohet larja e duarve
  • Ide e shkëlqyer për dhuratë

Produkte të shikuara së fundmi