Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 shishe me tapë vere me dizajn të rrumbullakët në kristal ekologjik - Daniele

Kod: DANIELE5
lek 32.094,69 lek 48.142,03 -33%

madein_italy

- +
Material
kristal ekologjik
Masat
h 26,6 x x diametri maksimal 13,3 cm
Koha e dërgimit
10-20 ditë pune
Viadurini Kitchen

4 shishe vere të rrumbullakëta me tapë të bëra 100% të prodhuara në kristal ekologjik në Itali.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me shishet e verës me një dizajn të rrumbullakët të rafinuar dhe të pagabueshëm që lëshojnë shkëlqim dhe shkëlqim, duke e bërë secilin set elegant.
Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre shisheve përbëhet nga materiali nga i cili janë bërë: xhami eko-kristal, kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i pastër dhe i sigurt për larjen e enëve, i cili ka të njëjtat karakteristika transparence, shkëlqimi dhe tingulli tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi