Made in Italy

4 shishe uiski me dizajn katror Eco Crystal Cap - Daniele

  • Made in Italy
  • Kod: DANIELE6
lek 118.305,29
Material kristal ekologjik
Masat h 18,9 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 85 kl

Shishe të dizajnit në katror për pije alkoolike dhe uiski me 100% prodhuar në Itali kapak kristali ekologjik, 4 copë.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me shishet për pije alkoolike me kapele me një model katror të rafinuar dhe të pagabueshëm që lëshojnë shkëlqim dhe shkëlqim, duke e bërë çdo set elegant. Ideale për të përmirësuar çdo rast, nga drekat dhe darkat te aperitivët dhe orët e lumtura.

Pika e fortë e këtyre shisheve përbëhet nga materiali nga i cili janë bërë: xhami eko-kristal, kristali i parë inovativ ekologjik, ultra i pastër dhe i sigurt për larjen e enëve, i cili ka të njëjtat karakteristika transparence, shkëlqimi dhe tingulli tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë