Made in Italy

4 vendndodhjet drejtkëndore moderne në lisin e bërë në Itali - Abraham

 • Made in Italy
 • Kod: ABRAMO
lek 21.297,01 lek 25.055,30 -15%
Material Pëlhurë druri dhe teknike
Masat 43x33 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Pllakat drejtkëndëshe në stilin amerikan në dru dhe pëlhurë me një dizajn modern, të bërë në Itali, 4 copë.

Përdorimi i vendeve të vendosura amerikane ka qenë gjithnjë e më i suksesshëm me kalimin e viteve. Të rehatshme dhe praktike, ato mund të përdoren për ushqime të shpejta, të tilla si mëngjesi, por ato shpesh përdoren gjithashtu si një alternative e mbulesës së tavolinës klasike për dreka dhe darka.

Ky artikull është bërë tërësisht në Italidru të vërtetë fleksibël dhe pëlhurë teknike të butë me prekje.

Në dispozicion në kombinime të ndryshme të esencave të drurit :
 • lisi, hiri i kaltër i lehtë;
 • lisi, hiri i gjelbër i errët;
 • lisi, tulipieri i kuq me tulla;
 • lisi, arre natyrale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në