Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Vrapues poliesteri me dekor elegante me shirita prej ari - Christmascarol

Kod: CHRISTMASCAROL1
lek 7.707,83 lek 11.211,39 -31%
- +
Material
Pëlhurë poliesteri
Ngjyrë
vija ari
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Gjatësia (cm)
35
Lartësia (cm)
180
Viadurini Kitchen
4 vrapues të tryezave të Krishtlindjeve në poliestër me dekor me shirita ari.
Çdo vit, në këtë periudhë, vendosja dhe dekorimi i tryezës së Krishtlindjes me shije dhe përsosje bëhet i domosdoshëm. Kjo është një detyrë e rëndësishme: jo vetëm për një çështje të estetikës dhe dizajnit, por edhe për sa i përket krijimit të një atmosfere të duhur: për të mahnitur mysafirët, për të evokuar shpirtin e familjes, për të transmetuar gëzim dhe ngrohtësi janë pikat e forta të tryezës .
Për këtë është thelbësore t'i kushtohet vëmendje edhe detajeve më vogla , të cilat mund të bëjnë ndryshimin në kërkimin e një elegance autentike dhe të veçantë.

Personalizoni shtëpinë tuaj me ngjyrime me ngjyra dhe detaje elegant, veçanërisht në një periudhë festive si Krishtlindjet .
Në këtë mënyrë ju mund të krijoni atmosferën e duhur , të ngrohtë dhe mikpritëse , me një stil stili dhe luksi.
Për këtë Krishtlindje, sillni magjinë e festave në tryezë me vrapues tavoline të zbukuruar me vija ari, kushtuar dashamirëve të Krishtlindjeve tradicionale dhe për të gjithë ata që duan të rrëmbehen nga atmosfera e përjetshme e Krishtlindjeve që do të mbështjellë shtëpinë.

Karakteristikat teknike:
  • Bërë nga poliestër
  • Dekorimi i linjave prej ari
  • Masat: l. 180 x f. 35 cm

Produkte të shikuara së fundmi