Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

45cm tavolinë kafeje e rrumbullakët në çelik me majën e qelqit Cavon

Kod: CAVON
lek 50.235,17 lek 77.844,57 -35%
- +
Material
çeliku / qelqi
Masat
Ø45 x H.52 cm
Ngjyrë
xhami e zbehtë e sheshtë me shkëlqim
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
45cm tavolinë kafeje e rrumbullakët në çelik me majën e qelqit Cavon
Cavon është një tavolinë kafeje me një strukturë çeliku dhe një majë të zezë me shkëlqim, të dizajnuar që të vendoset pranë divanit, por falë modelit të tij të gjithanshëm mund të vendoset në çdo mjedis.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi