Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

50 karrige stili Banda, tapiceri lëkure faux dhe strukturë e kromuar

Kod: BANDA-S
lek 26.326,73 lek 33.534,05 -21%
- +
Masat
H 81 cm x Lartësia e sediljes 50 cm x Baza 51x41 cm
Koha e dërgimit
7/12 ditë pune
Viadurini Living
Karrige ngrënieje e stilit retro Banda.
Karrige e stilit të viteve 50 me tapiceri lëkure grafiti dhe strukturë të kromuar.
Pjesa e pasme dhe vendi janë zbukuruar me një shirit qendror dhe me detaje të bardha. Banda është në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme.
Kjo karrige e cilësisë së mirë është jashtëzakonisht e rehatshme dhe do të duket e mirë kudo - në kuzhinë, në dhomën e ngrënies, në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi