12 gota me ujë me ngjyra të shërbimit me ngjyra - gërshetim

 • Kod: INTRECCIOBIC
lek 10.917,45
Material gotë
Masat diametri 9 x h. Kapaciteti 10 cm: 280 ml
Ngjyrë shumëngjyrësh
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Syzet me ujë të dekoruar me ngjyra të dekoruara 12 copë

Një lojë e shijshme me ngjyra të ngrohta dhe drita delikate lind në tryezë falë këtij shërbimi të syzeve.
Veçori e saj? Dekoratat gjeometrike të rrobave të vendosura në sipërfaqen e jashtme të secilit element.
Kjo krijon një tryezë bashkëkohore dhe elegante, me një shije ekskluzive dhe të rafinuar, me transparencën e materialit.
Secilit mysafir i jepet një ngjyrë e ndryshme nga të tjerët, për të simbolizuar se secili merr pjesë në bindje në një mënyrë të ndryshme.

Karakteristikat teknike:
 • Bërë prej qelqi
 • Sipërfaqja e punuar me dekorimin gjeometrik
 • Masat: x 9 x h. 10 cm
 • Kapaciteti: 280 ml
 • Lavatrice e enëve në temperatura të ulëta
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në