Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 gota Shërbimi Artizanal i Ujit i qelqit me lule të çelur - Yucatan

Kod: YUCATANBIC
lek 12.259,78 lek 18.539,17 -34%
- +
Material
Xham i zbardhur nga goja
Masat
diametri 9 x h. Kapaciteti 10 cm: 330 ml
Ngjyrë
shumëngjyrësh
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota uji të punuar me dorë të bëra me lule dhe me ngjyra.

Një shërbim i pastër, me të ndritshme dhe të ndritshme ngjyra të ndryshme, për çdo mysafir, për të simbolizuar filozofinë që merr pjesë të gjithë në festime në një mënyrë të ndryshme, për një origjinal, tavolinë të pazakonta dhe me ngjyra.
Kjo ju lejon të luani në tryezë me ngjyrat e ndryshme, duke krijuar kombinime të veçanta të pasura me energji.
Forma dhe forca e madhe e materialit na referojnë në Amerikën Latine, sensualitetin e së cilës e merr përmes transparencës së xhamit të hedhur në erë.

Karakteristikat teknike:
  • Në paste qelqi të lyer me gojë
  • handcrafted
  • Kupë e gjerë
  • Masat: x 8 x h. 10 cm
  • Kapaciteti: 330 ml
  • Lavatrice e enëve në temperatura të ulëta

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi