Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 gota shërbyese moderne dhe të projektuara për gota të bardha për ujërat - deti

Kod: ALGHEBIC
lek 16.216,47 lek 23.423,79 -31%
- +
Material
gotë
Masat
diametri 8.5 x h. Kapaciteti 11 cm: 330 ml
Ngjyrë
e bardhë
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota shërbimi për ujë në dizajn të bardhë dhe modern.

Një linjë që përfshin temën detare , me atmosferat e saj të freskëta dhe relaksuese, valët që shkelin në shkëmbinj, kripën dhe flladin, predhat dhe koralet, rërën e butë dhe të ngrohtë.
Në këtë kontekst, lindi shërbimi i gotave të qelqit me zbukurime detare në reliev në pjesën e jashtme, i kombinuar me një transparencë elegante për një tryezë elegante dhe poetike.

Karakteristikat teknike:
  • Bërë prej qelqi
  • Dekoratë koralesh të bardha në lehtësim
  • Masat: ,5 8,5 x h. 11 cm
  • Kapaciteti: 330 ml
  • Rekomandohet larja e duarve

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi