Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

6 gota uji në gotë të kuqe të zbukuruar me dizajn elegant - Garbobic

Kod: GARBOBIC2
lek 12.857,81 lek 18.638,84 -31%
- +
Material
Xhami
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Lartësia (cm)
14
Viadurini Kitchen
Seti prej 6 gotash uji në gotë të kuqe me zbukurim, ideal edhe për tryezën e Krishtlindjes.
Kjo është një, trim, i vendosur fisnike rafinuar nga gota e ujit.
Transparenca e materialit dhe veprat dekorative përqendruara në pjesën e poshtme të sipërfaqes bërë ato elegante dhe të rafinuar, aq e çmuar si një xhevahir.

Ideale për vendosjen e tryezës rafinuar dhe tradicionale të Krishtlindjes , për një misë klasike por jo të parëndësishme.

Karakteristikat teknike:
  • Në xham
  • Dekori i ndihmës
  • E kuqe
  • Kapaciteti: 280ml
  • Matjet: Ø 8 x orë. 14 cm
  • I sigurt për larjen e enëve

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi